Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > První krůčky

První krůčky277753892_475359714375275_6200869830894743808_n.jpg

V neděli 3.4. pořádal náš oddíl akci zvanou První krůčky. Jedná se o přátelské poprání těch nejmenších, začínajících a méně zkušených dětí, které v závodním judu dělají své takzvané první krůčky. Chlumecké děti si to rozdali s dětmi Akademie šampion Hradec Králové, Daito ryu Pardubice a Nového Bydžova. Našim dětem se dařilo moc dobře a většina z nich vybojovalo své první medaile. Zlato vybojovali: Tomášek Ondřej, Cudlín Patrik, Suchý Mikoláš, Herodek Dieter a Pivná Ruby. Stříbrná medaile: Tomášek Matěj, Šimek Michal, Fiala Lukáš, Janoušková Nela a Hrubeš Petr. Bronz: Konečný Mikoláš, Rybka Jan, Košvanec Jáchym a Váňa Alex. Na čtvrtém místě skončil: Drasnar Matěj a Grus Vojtěch. Čermáková Nela je sice dorostenka, ale i ta si našla soupeřku z Nového Bydžova, kterou dokázala dvakrát porazit a i ona si odvezla zlatou medaili. Všem závodníkům gratulujeme!
Chtěl bych touto cestou poděkovat také našim trenérům, kteří se těmto začínajícím dětem věnují a odvádí tak velmi těžkou, černou práci, která je někdy nedoceněna. Děkuji Markétě Jelínkové, Martině Tomáškové, Ladislavům Bělíkům staršímu i mladšímu, Petru Bernátovi a Pavlu Zimovi. Většina těchto dětí si prošla také judistickou školkou a na jejich úspěchu mají také podíl trenéři, kteří byli u jejich prvních kotrmelců a prvním judistickém chvatu. Děkuji Martině Vojtašové, Romaně Černohorské, Nice Palečkové a Gabče Ježkové. Bez těchto obětavých lidí by nebylo, našich menších či větších úspěchů našich svěřenců.
Petr Černohorský

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů