Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Polabská liga - Chlumec nad Cidlinou

Polabská liga - Chlumec nad CidlinouPo třech letech pořádal náš oddíl juda jedno z kol Polabské ligy. Soutěží po celé republice není v současnosti mnoho, a tak byl o naši soutěž obrovský zájem. Snažilo se přihlásit přes 600 závodníků. Mnoha soutěžícím jsme nemohli dovolit start, protože byl plný stav a velký počet přihlášených bohužel nakonec nepřijelo, ale i přes to se soutěže zúčastnilo téměř 350 dětí. Po pořadatelské stránce jsme ze soutěží spokojeni, a těší nás, že i hostům se u nás líbilo. Několik věcí by se nám jistě dalo vytknout, ale je to pro nás závazek na zlepšení do dalších let. Soutěž se nově konala v místní Slavíčkově hale, která nabízí opravdu velký a přehledný prostor a umožnilo nám konat soutěž na čtyřech závodištích současně.

Za náš oddíl soutěžilo 16 dětí. Je to zhruba polovina aktivních závodníků, které jsme měli před covidovou pandemií. Začínáme zase od začátku a učíme děti lásce ke sportu a soutěžení a překonávání svého trochu líného druhého já, které v sobě jistě každý máme. Všem dětem se sice ne vždy všechno povedlo, ale vidíme ve všech posuny a zlepšení po technické i fyzické stránce. A někdy udělá větší radost technický pokrok než samotné vítězství.

Umístění našich dětí: 1. místo vybojovali – Vladimír Rez, Tomáš Petrovický a Dominik Vilgoš.

2. místo obsadila Denisa Černohorská a 3.místa obsadili – Víťa Valášek, Petr Bernát, Tomáš Jelínek a Radan Koliáš.

Nebylo by této soutěže bez mnoha obětavých lidí, kteří se podíleli na pořádání bez nároku na jakýkoliv honorář. Chtěl bych touto cestou všem poděkovat a zdůraznit, že si jejich pomoci velmi vážím. Je mnoho lidí v pozadí, bez kterých by se soutěž asi nikdy nekonala. Mé poděkování patří všem zúčastněným trenérům, skvělým rodičům i když jich letos nebylo mnoho, aktivním i neaktivním členům našeho oddílu, pracovníkům DDM a rozhodčím, kteří se k nám sjeli z našeho, ale i okolních krajů. Děkuji taky maminkám za slané i sladké dobroty, které přichystaly pro rozhodčí a činovníky a městu za finanční pomoc. Seznam jmen by byl velmi dlouhý, ale tři jména bych chtěl zmínit a smekám pomyslný klobouk. Děkuji paní Lucii Panchartkové za celodenní pomoc bez nároku na honorář. Paní Kateřině Kárníkové za zdravotní dohled a panu Václavu Doležalovi za pomoc při přípravě soutěže a závěrečnému úklidu. Ještě jednou všem moc děkuji a těším se na příští rok.

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů