Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Žádost o pomoc + zrušený trénink

Žádost o pomoc + zrušený tréninkV sobotu pořádáme ve Slavíčkově hale soutěž s názvem Přátelská utkání města Chlumec nad Cidlinou. Chtěl bych Vás tímto poprosit o pomoc přípravy na soutěž a zajištění občerstvení pro činovníky. Letos to bude trochu jinak. Nakládat tatami ( žíněnky ) musíme už ve čtvrtek v 19 hod. Sháníme dvě dodávky v nejhorším případě vozíky s plachtou. Na které ve čtvrtek 25.4. v 19 hod. před DDM naložíme tatami a složíme je až v pátek u Slavíčkovy haly cca V 18 hod. Dále prosím tatínky o pomoc při nakládce a skládce tatami a ještě v sobotu po soutěži vše uklidit a navozit zpět. Maminky prosím jako každý rok, kdo může, aby přinesl nějaké Vaše dobroty. Může být sladké, slané, řízečky, jednohubky atd., pro činovníky soutěže. Každý rok jsme v tomto ohledu chváleni jak se staráme o rozhodčí a další činovníky. Dobroty můžete nosit od 9 hod. po celý průběh dne.

V pátek 26.4. budou zrušené všechny tréninky z důvodu konání čarodějnic v těchto prostorech.
Soutěže se mohou zúčastnit všechny děti, které mají minimálně žlutobílý pásek. Vážení pro děti narozené 2013 až 2016 je od 8 do 9 hod. Vážení pro děti narozené 2009 až 2012 je od 12 hod. do 12 30 hod. Všem dětem tuto soutěž doporučujeme. 
S nabídkou aut nebo vozíku volejte prosím co nejdřív. Další info. na tel. 739 406 829.
S pozdravem 
Petr Černohorský

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů