Úvod > Aktuálně > Velká cena Sokol Hradec Králové

Velká cena Sokol Hradec Králové

Datum konání:
18.6.2022

V sobotu 18.6.2022 jsme se zúčastnili posledních závodů před letními prázdninami v Hradci Králové. Jednalo se o uzavřenou soutěž pro kategorie U 11, U13 a U 15, z našeho oddílu zde bylo 10 závodníků. V kategorii U 11 si nejlépe vedl Tomáš Jelínek, který byl ve své váhové kategorii na 1. místě, na 3. potom Radan Koliáš.

V kategorii U13 na 1. místě skončil Jan Šalda, na 2. Martin Brzák a ve stejné váhové kategorii na 3. Tomáš Petrovický. V Kategorii U 15 jsme měl jen jednoho zástupce – Dominika Vilgoše. Ten si se svými soupeři poradil během několika vteřin a 1. místo ho nemohlo minout.

Bez medailového umístění skončili tentokrát Patrik Cudlín, Mikoláš Konečný, Dieter Herodek a Petr Bernát.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a přejeme jim hodně nadšení do dalšího sportování.

Závody v prvním pololetí letošního roku jsou tedy za námi, doufejme, že nás na podzim opět nepostihne nějaká epidemie a budeme si moci pořádně zazávodit, jak jsme byli v předchozích letech zvyklí. Část dětí si určitě vylepší formu na letním soustředění, stihneme určitě několik tréninků i během prázdnin. Cvičte, sportujte a užívejte léta.