Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Polabská liga v Chlumci nad Cidlinou

Polabská liga v Chlumci nad CidlinouDatum konání:
1.4.2023
Datum ukončení:
2.4.2023

Po roce jsme opět pořádali ve dnech 1. a 2. dubna 2023 jedno z kol Polabské ligy v domácím prostředí a již podruhé ve Slavíčkově hale, která nabízí skutečně výborné prostory. Dorazili s početnou výpravou o 26 členech, a to náš stav ještě zredukovaly úrazy a nemoci. Závodilo se ve čtyřech věkových kategoriích.

V kategorii U10 předvedla výborný výkon Ruby Pivná, která si zaslouženě vybojovala proti těžkým soupeřkám 1. místo. Na druhá místa se dostali Lukáš Fiala, Josefína Hnízdilová a Dominik Vinda. Třetí pak byli Albert Herodek a František Burka, kteří si poprvé vyzkoušeli, jak to vypadá na větší soutěži.

V kategorii U12 jsme měli největší zastoupení. Na 2. místo dosáhli Žofie Krejčí, Denisa Černohorská a Matěj Tomášek, na 3. místě skončili Tomáš Jelínek, Patrik Cudlín a Matěj Kalous.

V kategorii U14 se dobře vedlo Vladimírovi Rezovi, skončil na 1. místě. Svým výkonem překvapila Elen Čermáková, které vybojovala místo 3.

V kategorii U16 jsme měli jediného borce, Martina Reze, který předvedl parádní výkon a po zásluze skončil 1.

 

Děkujeme za účast i dalším závodníkům, kteří se v barvách našeho klubu soutěže zúčastnili, ale na medailová umístění se tentokrát nedosáhli.

 

Velké poděkování patří i všem dalším, rodičům, kamarádům, známým, dětem a sponzorům, kteří nám pomohli při organizaci soutěže jakýmkoliv způsobem. Někdo pomohl při dopravě žíněnek a vybavení, maminky (někde možná i tatínkové) připravily občerstvení, po kterém se jen zaprášilo.

 

Za DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 

Ladislav Bělík

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů