Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Podještědské poprání v Liberci

Podještědské poprání v LiberciDatum konání:
13.1.2024

V sobotu 13. ledna jsme poprvé v letošním roce vyrazili s početnou skupinou o 17 členech do Liberce na turnaj s názvem „Podještědské poprání“. Soutěž byla určena pro závodníky do 5 kyu, tedy maximálně se žlutým páskem. Byla tak větší šance, že se závodníci narazí na rovnocenné soupeře a budou mít větší šanci na vyzkoušet si více zápasů.

V kategorii U 10 jsme měli jen jednoho závodníka – Sebastiana Hampla, pro kterého to byla zároveň premiéra na oficiálních závodech. Předvedl vzhledem ke svým zkušenostem velmi dobrý výkon a skončil na 3. místě.

V dalších kategoriích jsme měli již početnější zastoupení.

V Kategorii U12 1 místo obsadili: Radan Koliáš a Hnízdilová Josefina, 2. místo Ruby Pivná, na 3. místě skončili Filip Bareš, Jan Rybka, Lukáš Fiala a Dominik Vinda.

V kategorii U14 si 1. místo vybojoval Dieter Herodek, Patrik Cudlín, Matěj Kalous a Vladimír Jech, 2. místo Žofie Krejčí a Matěj Tomášek a konečně na 3. místě skončili Csaba Vinda a Max Tichý.

Vstup do nového roku byl pro řadu našich závodníků úspěšný, a pokud se to někomu nepovedlo podle jeho představ, nezbývá než zabrat na tréninku a sbírat zkušenosti na dalších závodech.

Závodníkům děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a rodičům za pomoc.

Za kolektiv trenérů

Ladislav Bělík

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů