Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Plány na březen

Plány na březenDatum konání:
28.2.2022

Chtěl bych Vás tímto informovat o změnách v trénincích a plánech na měsíc březen.

Jak již někteří víte, dostali jsme nabídku od kraje a Andrei Pokorné, využívat novou trenérku kraje, Japonku Miyu Uchida. Dělal jsem maximum proto, aby tato trenérka jezdila i do našeho oddílu. Bohužel se nám nabízela už jen jediná možnost a to každý pátek od 16 hod. Vím, že je to pro některé z Vás komplikace, ale jiná možnost už není. Miya se bude věnovat pouze předem přihlášeným dětem se závodních skupin od mladších žáků a výše + zkušená a aktivní mláďata druhým rokem. Skupině Ládi Bělíka, která chodila v tento den a čas navrhujeme termín schůzek, každý čtvrtek od 17 hod. Pokud se tento termín nebude někomu hodit, budeme se snažit to vymyslet jinak. Předem se omlouvám za vzniklé komplikace, ale tuhle možnost jsme si nechtěli nechat ujít. První trénink, který povede Miya bude  4.3. od 16 hod., Bude poznávací, jak na tom naše děti jsou se záměrem na techniku. Do této skupiny jsou přihlášeni tyto děti : Vilgoš Dominik, Rez Martin a Vladimír, Horák Kamil, Bělík Ladislav, Myška Vítek, Baťka Jan, Lazarová Lucie a Lenka, Bernát Petr, Šalda Jan, Brzák Martin, Valášek Víta, Petrovický Tomáš, Černohorská Denisa a Jelínek Tomáš. Od těchto dětí vyžaduji případné omluvenky nejpozději den předem, pokud se jakéhokoliv pátečního tréninku nebudou moci zúčastnit. Pokud chce být někdo v této skupině a bude splňovat podmínky prosím zavolejte mi. Účast všech trenérů vítaná. 
Další plán na březen je naše účast s mladšíma a začínajícíma dětma na Hořické trubičce, která se koná 5.3.. Žactvo a dorost  se může účastnit 19 až 20.3. Českého poháru v Ostravě a 26.3. se bude konat Polabská liga u nás v Chlumci. Týden poté, uděláme malou, mezi oddílovou soutěž pro začínající mláďata. 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů