Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Novoroční turnaj v Jihlavě

Novoroční turnaj v JihlavěDatum konání:
7.1.2023

Vánoce a Nový rok máme úspěšně za sebou, a nám začala novoroční nadílka závodů, která nastartovala v sobotu 07.01.2023 v Jihlavě. Jednalo se o menší turnaj, ale s mezinárodní účastí, přijeli závodníci z Bosny a Hercegoviny a Rakouska. Z našeho oddílu se zúčastnilo 6 dětí. Od nového roku došlo ke změně kategorií a závodí se v kategoriích U8, U10, U12, U16 a U18.

Výborný výkon předvedla Ruby Pivná, skočila na zaslouženém 1. místě. Dobře si vedla i Deniska Černohorská, taktéž obsadila 1. místo v kategorii U12. V Kategorii U14 se ve jedné váhové kategorii sešli hned tři naši závodníci, kteří skončili na pozicích: Petr Bernát 2., Boris Hlaváč 3. a na Martina Brzáka zbylo místo 5. Doufáme, že si účastníci rozjezd sezóny užili a děkujeme za reprezentaci našeho oddílu. Za 14 dní nás čekají větší závody v České Třebové, a tak nezbývá, než se s plným nasazením pustit do další přípravy.

 

Za kolektiv trenérů L. Bělík


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů