Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Český pohár - Jablonec

Český pohár - JablonecTento víkend 14.5.- 15.5. jsme se zúčastnili jedné z nejtěžších soutěží, kterou je Český pohár. Tentokrát se konal v Jablonci nad Nisou. V sobotu nám do boje nastoupilo šest rafanů z kategorie mladšího žactva a jeden starší žák. Všichni naši závodníci to měli dost těžké. Měli ve svých kategoriích v průměru 45 kvalitních soupeřů. Nejlépe si vedl náš jediný starší žák Dominik Vilgoš, který obsadil třetí místo. Dobré umístění vybojoval také Vláďa Rez, který boj o třetí místo nešťastně prohrál a skončil tak pátý. Martin Brzák, Tomáš Petrovický, Petr Bernát, Víťa Valášek a Boris Hlaváč bohužel všichni vypadli převážně v druhém kole. Kluci svoji kůži nedali zadarmo a hlavně Martin Brzák se pral nebojácně a myslím, že o něm v budoucnu ještě uslyšíme. Pro všechny mladší žáky to byla první takto velká soutěž.
V neděli pokračoval dorost. Jedna z našich největších nadějí na medaili Lucka Lazarová bohužel boj o bronz prohrála a obsadila tak páté místo. Její sestra Lenka skončila na osmém místě. Překvapil nás mile Láďa Bělík, který skončil desátý. Vítek Myška obsadil 19 místo. Kamil Horák sice podal jeden ze svých nejlepších výkonů, ale bohužel i on zůstal v těžké konkurenci v poli poražených. Kamil se ale určitě nemá za co stydět. Všem, kteří si tentokrát medaili nepřivezli připomínám, že Český pohár je opravdu těžká soutěž, tak hlavu nahoru a jedeme dál !!!

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů