DDM JK Chlumec n.C. - rozpis tréninků

INFORMACE O TRÉNINKOVÉM PROGRAMU

Rozpis tréninků

Tréninky probíhají v tělocvičně judo v budově Občanského centra v Chlumci nad Cidlinou.


Den Kategorie Začátek tréninku Konec tréninku Poznámka
Pondělí Mladší žákyně 16 00 17 30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mladší žáci 16 00 17 30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mláďata dívky 17 30 19 00 r.n.2002 až 2004
Pondělí Přípravka chlapci 16:00 judo školka 17:00 r.n.2007 a mladší
Pondělí Mláďata chlapci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Čtvrtek Přípravka chlapci 16:00 judo školka 17:00 r.n.2007 a mladší
Čtvrtek Přípravka chlapci 17 00 18 00 r.n.2005 až 2006
Pondělí Mladší žákyně 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mladší žáci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Starší žákyně 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pondělí Starší žáci 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pondělí Dorostenci 16:45 18:45 r.n.1995 až 1996
Úterý Mláďata chlapci 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Úterý Mladší žákyně 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Úterý Mladší žáci 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Čtvrtek Přípravka chlapci 16:00 17:00 r.n.2005 a mladší
Čtvrtek Přípravka chlapci 17:00 18:00 r.n.2003 až 2004
Pátek Mláďata chlapci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mláďata dívky 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mladší žákyně 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mladší žáci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Starší žákyně 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pátek Starší žáci 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000

Trenéři

Martin Steklý; Miloš Steklý; Pavel Zima; Petr Černohorský; Nika Palečková; Magdaléna Svobodová;

Členové klubu

Tomáš Launa; Martin Brzák; Karel Prokš; David Rieger; Denis Vondráček; Leoš Musil; Marek Zima; Jan Šalda; Nikolas Korda; Petr Bernát; Vítěslav Valášek; Vladimír Rez; Matěj Víšek; Vitězslav Valášek; Šimon Hrdý; Ruben Jiroudek; Vladimír Rez; Jindřich Kasal; Šimon Hrdý; Pavel Hubáček; Jan Šalda; Rafael Núňez; Lubomír Šmahal; Petr Bernát; Nikolas Korda; Petr Bělík; Dominik Věříš; Jan Hegar; Matěj Kolbaba; Adrian Baloh; David Hruška; Jakub Peroutka; Vojtěch Nebeský; Dominik Vilgoš; Matěj Křepel; Patrik Vondráček; Martin Rez; Jiří Smíšovský; David Stehlík; Patrik Šantroch; Stanislav Petrák; Kamil Horák; Petr Petráček; zrušeno zrušeno; Jiří Pohořalý; Tomáš Vajrauch; Tomáš Martinec; Vítek Myška; Josef Malík; Vojtěch Jahoda; Ladislav Bělík; David Dvořák; Tomáš Kárník; Matěj Strnad; Michal Semenec; Michal Bereščák; Adam Štěrba; Adam Sejkora; Jan Baťka; Patrik Hájek; Martin Lichý; Jakub Pohořalý; Jiří Martinec; Vojtěch Svoboda; Martin Vavřínek; Vojtěch Staffen; Petr Zima; Jakub Vidner; Michal Jadrný; Miloš Steklý; Daniela Smolíková; Viktorka Mrňáková; Viktorka Mrňáková; Adéla Strnadová; Kateřina Grigelová; Viktorka Prášilová; Nikol Sejkorová; Leontýna Frýdová; Monika Reková; Kateřina Černá; Klára Vavřínková; Veronika Hubáčková; Tereza Kloučková; Tereza Grigelová; Natálie Tučímová; Eliška Doležalová; Anna Marie Svobodová; Veronika Valášková; Monika Mrňáková; Petra Švecová; Ema Šantrochová; Adéla Schovánková; Michaela Jahodová; Tereza Šlechtová; Viktoria Myšková; Natálie Janouchová; Tereza Svobodová; Anna Doležalová; Zuzana Vopálková; Barbora Švecová; Marika Vopálková; Andrea Burešová; Veronika Bučková; Nika Palečková;

UKONČENÍ STRÁNKY

©KV(2010-2018)
TOPlist