DDM JK Chlumec n.C. - rozpis tréninků

INFORMACE O TRÉNINKOVÉM PROGRAMU

Rozpis tréninků

Tréninky probíhají v tělocvičně judo v budově Občanského centra v Chlumci nad Cidlinou.


Den Kategorie Začátek tréninku Konec tréninku Poznámka
Pondělí Mladší žákyně 16 00 17 30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mladší žáci 16 00 17 30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mláďata dívky 17 30 19 00 r.n.2002 až 2004
Pondělí Přípravka chlapci 16:00 judo školka 17:00 r.n.2007 a mladší
Pondělí Mláďata chlapci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Čtvrtek Přípravka chlapci 16:00 judo školka 17:00 r.n.2007 a mladší
Čtvrtek Přípravka chlapci 17 00 18 00 r.n.2005 až 2006
Pondělí Mladší žákyně 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mladší žáci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Starší žákyně 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pondělí Starší žáci 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pondělí Dorostenci 16:45 18:45 r.n.1995 až 1996
Úterý Mláďata chlapci 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Úterý Mladší žákyně 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Úterý Mladší žáci 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Čtvrtek Přípravka chlapci 16:00 17:00 r.n.2005 a mladší
Čtvrtek Přípravka chlapci 17:00 18:00 r.n.2003 až 2004
Pátek Mláďata chlapci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mláďata dívky 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mladší žákyně 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mladší žáci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Starší žákyně 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pátek Starší žáci 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000

Trenéři

Martin Steklý; Miloš Steklý; Pavel Zima; Petr Černohorský; Nika Palečková; Magdaléna Svobodová;

Členové klubu

Tomáš Launa; Karel Prokš; David Rieger; Leoš Musil; Denis Vondráček; Martin Brzák; Marek Zima; Ruben Jiroudek; Jindřich Kasal; Pavel Hubáček; Jan Šalda; Rafael Núňez; Lubomír Šmahal; Petr Bernát; Nikolas Korda; Šimon Hrdý; Vitězslav Valášek; Vladimír Rez; Šimon Hrdý; Daniel Doležal; Matěj Víšek; Jakub Peroutka; Matěj Kolbaba; Jan Hegar; Dominik Věříš; Petr Bělík; Tomáš Končický; Adrian Baloh; David Hruška; David Stehlík; Vojtěch Nebeský; Patrik Vondráček; Martin Rez; Jiří Smíšovský; Patrik Šantroch; Matěj Křepel; Dominik Vilgoš; František Bendák; Kamil Horák; Stanislav Petrák; Petr Petráček; Jiří Pohořalý; Daniel Hlaváček; Vojtěch Jahoda; Ladislav Bělík; Vojtěch Baťka; Tomáš Martinec; Josef Malík; Tomáš Vajrauch; Vítek Myška; Matěj Strnad; David Dvořák; Tomáš Kárník; Michal Semenec; Adam Štěrba; Michal Bereščák; Jan Baťka; Patrik Hájek; Adam Sejkora; Martin Lichý; Jakub Pohořalý; Jiří Martinec; Martin Vavřínek; Vojtěch Svoboda; Vojtěch Staffen; Petr Zima; Jakub Vidner; Michal Jadrný; Miloš Steklý; Daniela Smolíková; Viktorka Mrňáková; Viktorka Mrňáková; Kateřina Grigelová; Adéla Strnadová; Viktorka Prášilová; Kateřina Černá; Nikol Sejkorová; Klára Vavřínková; Monika Reková; Leontýna Frýdová; Veronika Hubáčková; Tereza Kloučková; Lenka Lazarová; Lucie Lazarová; Tereza Grigelová; Adéla Schovánková; Monika Mrňáková; Anna Marie Svobodová; Petra Švecová; Eliška Doležalová; Veronika Valášková; Natálie Tučímová; Ema Šantrochová; Viktoria Myšková; Tereza Šlechtová; Michaela Jahodová; Natálie Janouchová; Tereza Svobodová; Anna Doležalová; Barbora Švecová; Andrea Burešová; Veronika Bučková; Nika Palečková;

UKONČENÍ STRÁNKY

©judochlumec(2010-2019)
TOPlist