DDM JK Chlumec n.C. - rozpis tréninků

INFORMACE O TRÉNINKOVÉM PROGRAMU

Rozpis tréninků

Tréninky probíhají v tělocvičně judo v budově Občanského centra v Chlumci nad Cidlinou.


Den Kategorie Začátek tréninku Konec tréninku Poznámka
Pondělí Mladší žákyně 16 00 17 30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mladší žáci 16 00 17 30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mláďata dívky 17 30 19 00 r.n.2002 až 2004
Pondělí Přípravka chlapci 16:00 judo školka 17:00 r.n.2007 a mladší
Pondělí Mláďata chlapci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Čtvrtek Přípravka chlapci 16:00 judo školka 17:00 r.n.2007 a mladší
Čtvrtek Přípravka chlapci 17 00 18 00 r.n.2005 až 2006
Pondělí Mladší žákyně 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Mladší žáci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pondělí Starší žákyně 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pondělí Starší žáci 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pondělí Dorostenci 16:45 18:45 r.n.1995 až 1996
Úterý Mláďata chlapci 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Úterý Mladší žákyně 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Úterý Mladší žáci 17:00 Uhlířská Lhota 18:30 r.n.2001 až 2002
Čtvrtek Přípravka chlapci 16:00 17:00 r.n.2005 a mladší
Čtvrtek Přípravka chlapci 17:00 18:00 r.n.2003 až 2004
Pátek Mláďata chlapci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mláďata dívky 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mladší žákyně 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Mladší žáci 16:00 17:30 r.n.2001 až 2002
Pátek Starší žákyně 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000
Pátek Starší žáci 16:00 17:30 r.n.1999 až 2000

Trenéři

Martin Steklý; Miloš Steklý; Pavel Zima; Petr Černohorský; Nika Palečková; Magdaléna Svobodová;

Členové klubu

Lukáš Kárník; Tomáš Jelínek; Martin Brzák; Vladimír Jech; Karel Prokš; Tomáš Launa; David Rieger; Eliáš Bolješik; Denis Vondráček; Boris Hlaváč; Leoš Musil; Ruben Jiroudek; Pavel Hubáček; Rafael Núňez; Lubomír Šmahal; Vladimír Rez; Matěj Víšek; Nikolas Korda; Vitězslav Valášek; Jindřich Kasal; Daniel Doležal; Jan Šalda; Šimon Hrdý; Marek Zima; Šimon Hrdý; Petr Bernát; Petr Bělík; Jan Hegar; David Hruška; Dominik Věříš; Tomáš Končický; Adrian Baloh; Matěj Kolbaba; Jakub Peroutka; Patrik Vondráček; Patrik Šantroch; Vojtěch Nebeský; Matěj Křepel; Jiří Smíšovský; Dominik Vilgoš; Martin Rez; David Stehlík; Kamil Horák; Stanislav Petrák; František Bendák; Jiří Pohořalý; Petr Petráček; Daniel Hlaváček; Vojtěch Baťka; Tomáš Martinec; Josef Malík; Ladislav Bělík; Vítek Myška; Tomáš Vajrauch; Vojtěch Jahoda; Matěj Strnad; Tomáš Kárník; David Dvořák; Adam Štěrba; Michal Semenec; Michal Bereščák; Patrik Hájek; Jan Baťka; Adam Sejkora; Jakub Pohořalý; Jiří Martinec; Martin Lichý; Vojtěch Svoboda; Martin Vavřínek; Vojtěch Staffen; Jakub Vidner; Petr Zima; Michal Jadrný; Miloš Steklý; Daniela Smolíková; Viktorka Mrňáková; Viktorka Mrňáková; Kateřina Grigelová; Adéla Strnadová; Viktorka Prášilová; Klára Vavřínková; Veronika Hubáčková; Kateřina Černá; Leontýna Frýdová; Nikol Sejkorová; Monika Reková; Tereza Grigelová; Terka Sládková; Tereza Kloučková; Lenka Lazarová; Lucie Lazarová; Petra Švecová; Ema Šantrochová; Natálie Tučímová; Veronika Valášková; Eliška Doležalová; Anna Marie Svobodová; Monika Mrňáková; Adéla Schovánková; Michaela Jahodová; Tereza Šlechtová; Viktoria Myšková; Natálie Janouchová; Tereza Svobodová; Anna Doležalová; Barbora Švecová; Andrea Burešová; Veronika Bučková; Nika Palečková;

UKONČENÍ STRÁNKY

©judochlumec(2010-2019)