Rozhraní pro vložení registračních údajů uživatelů webu JK Chlumec nad Cidlinou

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - NOVÁ REGISTRACE

Registrace je možná pro všechny uživatele a návštěvníky webu. Podmínkou registrace je pouze funkční e-mail z důvodů potvrzení registračních údajů a možnosti zasílání informačních e-mailů. Po zaregistrování je umožněno přihlášeným uživatelům nahlížet do podrobných tabulek soutěží, přehledu medailí a dalších částí webu.

Upřesněte Váš vztah, nebo zájem o JK Chlumec nad Cidlinou
Pokud chcete zasílat informace na Váš e-mail, tak upřesněte rozsah zasílaných zpráv.


Po odeslání základních povinných údajů označenných * Vám bude odeslán na Váš e-mail kontrolní kód. Po jeho obdržení znovu otevřete registrační formulář a přihlašte se. Do formuláře se již po dalším přihlášení automaticky načtou zadané registrační informace. Některé z těchto informací lze znovu upravit. Dále doplňte do příslušného pole Kontrolní kód, který Vám byl zaslán. Po odeslání a kontrole správnosti zadaných údajů bude Vaše registrace ukončena a získáte tím práva registrovaného uživatele k prohlížení kompletního webu.

Pokud máte zájem stát se také aktivním přispěvatelem aktualit a článků na tento web, tak kontaktujte správce webu, který Vám po ověření může upravit přístupová práva tak, aby jste mohli přidávat příspěvky on line přes webové rozhraní.

Postup registrace po dílčích krocích

1 KROK - Doplňte údaje označené * a vyberte hodnoty výběrových polí tj. upřesněte Váš vztah k JK Chlumec a vyberte rozsah zasílaných zpráv z webu. Při nové registraci nelze v 1 kroku doplnit hodnotu "Kontrolní kód", protože toto pole je blokované. Po doplnění požadovaných hodnot stiskněte tlačítko "Odeslat".

2 KROK - Po stisku tlačítka "Odeslat" Vám byl zaslán e-mail, v kterém je uveden také "Kontrolní kód". Tento kód si ze zaslaného e-mailu přesně opište, nebo zkopírujte do schránky.

3 KROK - Znovu otevřete web www.judochlumec.cz a do přihlašovacích údajů (v bloku pod menu) doplňte Váš e-mail a Vaše vybrané heslo a potvrďte tlačítkem "Přihlásit". Pokud jste nyní přihlášeni, tak následně znovu otevřete stranu "ADMINISTRACE" s registračním formulářem. Pokud jste zadali do přihlášení správné údaje, tak se Vaše informace automaticky načetly a formulář je označen jako "REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - DOKONČENÍ REGISTRACE NEBO OPRAVA ÚDAJŮ".

4 KROK - Pole "Kontrolní kód" je v této fázi registrace již přístupné a pro potvrzení Vaši registrace je nutné vložit přesně kód, který Vám byl zaslán na e-mail. Také je možné provést opravu zadaných údajů, které jsou přístupné. To znamená, že i později je například možné nastavit jinou úroveň zasílání zpráv z webu. Krok dokončete stiskem tlačítka "Odeslat".

Poznámka: bez potvrzení registrace správným kódem je registrace provedena pouze formálně, ale přístup do chráněných částí webu ve skutečnosti umožněn není (registrace není dokončena). Pokud registrace nebude potvrzena zadáním správného kódu, tak budou registrační data později vymazána.

UKONČENÍ STRÁNKY

©judochlumec(2010-2019)
TOPlist